چگونه می توانید دامپزشک مناسبی برای حیوانتان پیدا کنید.

.

نکاتی برای یافتن دامپزشک خوب برای حیوانتان

.

ببینید چه چیزی برای شما مهم است؟

مراکز دامپزشک های مختلفی وجود دارند که می توانید به آنها دسترسی داشته باشید . دامپزشک شامل پرسنل و تجهیزات نیز می شود. ببینید چه چیز برای شما از همه مهمتر است. آیا طالب یک دامپزشک ماهر با آخرین تجهیزات هستید؟ شاید یک مکان ارزان و سریع و نه چندان پیچیده را ترجیح می دهید.

.

البته حالات بینابین هم وجود دارند. هزینه به اندازه مکان اهمیت دارد، اما این تنها چیزی نیست که باید در نظر داشته باشید. فهرستی از اولویتهای خود در مورد یک مرکز دامپزشکی ایده آل تهیه کنید. حالا زمان تحقیق در مورد دامپزشکی مورد نظرتان است.

انتخاب کلینیک دامپزشکی معتبر

.

با دیگران تبادل نظر کنید

دوستان، خانواده و همسایه ها می توانند راهنمایی های خوبی کنند. اینها افرادی هستند که می توانید به تجربیات خوب و بد آنها اعتماد کنید. همچنین از افراد مورد اعتماد در این شغل می توانید سراغ دامپزشکهای معتبر را بگیرید. از آنها بپرسید چرا آن دامپزشک را معرفی می کنند تا بفهمید آیا خصوصیات مورد نظر شما را دارد.

.

مطلب بخوانید (مقاله بخوانید)

وب سایتهایی مثل Google و Yelp می توانند راهمایی خوبی در مورد انتظار مشتری از کلینیک دامپزشکی بکنند. جمله ها را بخوانید نه فقط عنوان ها را . مجلات هم کمک می کنند. اگر مقالات خوب باشند تصویر واضحی از انتظارات شما ارائه می دهند مقالات بد را نخوانید.

.

وب سایت دامپزشک ها را چک کنید

اگر انتخاب های کمی دارید، وب سایت هر کلینیک را چک کنید، درباره ی تحصیلات و زمینه کار دامپزشک مطالعه کنید. اگر چند دامپزشک در محل هستند همه را کنترل کنید. آیا می خواهید به دامپزشکان مختلفی مراجعه کنید یا همیشه فقط به یک دامپزشک بروید (بسیاری از کلینیک ها از ارائه خدمات به شما خوشحال شده و برای شما برنامه ریزی می کنند). در صورت امکان به عکسهای مربوط به پرسنل و تجهیزات نگاهی بیندازید. نظر کلی شما در مورد آن وب سایت چیست؟ آیا همان چیزی است که شما می خواهید.

وب سایت برای کلینیک دامپزشکی

.

به کلینیکها زنگ بزنید و سؤال کنید

براساس اولویت به کلینیک ها زنگ بزنید و در مورد خدماتشان سؤال کنید. در مورد خصوصیاتی که می خواهید کلینیک دامپزشکی داشته باشد بپرسید به نحوه ی پاسخگویی تلفنی آنها توجه کنید. آیا حس می کنید آنها مشتاق کمک کردن هستند؟ آیا به سؤال های شما جواب می دهند؟

.

از کلینیک بازدید کنید

با یا بدون حیوانتان به کلینیک بروید. برای دیدن دامپزشک باید وقت قبلی بگیرید. اما پرسنل باید با کمال میل همه جا را به شما نشان دهند و در مورد خدماتی که کلینیک ارائه می دهد با شما صحبت کنند. سپس باید برای یک معاینه روتین برنامه ریزی کنید و شما و سگ باید دامپزشک را ملاقات کنید. بعد تصمیم بگیرید که آیا همیشه می خواهید به آن کلینیک مراجعه کنید.

بازدید از کلینیک دامپزشکی

وقتی از کلینیک بازدید می کنید از خود بپرسید آیا نشانه های یک کلینیک فوق العاده را دارد؟ وقتی دامپزشک مناسب را پیدا کردید نکات لازم را در مورد بایدها و نبایدها در ارتباط با دامپزشک بخوانید.

.

منبع: سایت dogs.about

.

مقاله: چرا خدمات دامپزشکی اینقدر گران است

مقاله: آنچه از یک دامپزشک فوق العاده انتظار می رود

مقاله: درباره دامپزشکان

مقاله: ده نکته برای انتخاب یک دامپزشک خوب